І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу управління спорту та молодіжної політики  Подільської міської ради Подільського району Одеської області   у  виконанні програми розвитку  фізичної культури та спорту в місті Подільську з 16.08.2021р. по 24.08.2021р.

Дата: 25.08.2021 13:35

ВІДДІЛ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

1.          Відділом молодіжної політики Подільської міської ради з нагоди святкування 30-річчя Незалежності України, 21 серпня 2021 року проведено національно-патріотичний захід "Моя Україна", під час якого 60 дітей та молоді відвідали столицю нашої країни м. КИЇВ, доїхавши зранку та поснідавши , учасникам заходу проведено чотирьохгодинну екскурсію по столиці.

ВІДДІЛ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Центр «Спорт для всіх»

1.  З 17-19 серпня на стадіоні «Локомотив» був проведений фізкультурно-оздоровчий захід "Дворовий футбол" серед підлітків та юнаків Подільської територіальної громади. Цього року було заявлено 5 команд молодшої групи та 10 – старшої, загалом 105 учасників.

Серед п’яти команд молодшої групи призерами змагань стали:

1 місце- «Черемушки-Локомотив»

2 місце- команда дівчат «Куяльник»

3 місце- «Динамо-Подільськ»

Старша група:

1 місце- «Залізничники»

2 місце- «Цукровий завод»

3 місце- «Липецьке»

Всі призери та учасники заходу були нагороджені грамотами, медалями, футбольними м'ячами та смаколиками.

2.  22 серпня 2021 року в спортивному залі УСМП, вул. Бочковича, 1 пройшов  турнір з настільного тенісу присвячений 30-й річиці Дня Незалежності України серед чоловіків та жінок. В турнірі змагалися  13  учасників. Між чоловіками місця розділилися наступним чином:

1 місце- Осадчий Костянтин

2 місце- Ткачук Сергій

3 місце- Малиновський Віталій

Серед жінок:

1 місце- Ковиліна Тетяна

2 місце- Годзинська Марія

3 місце- Маринчук Олександр

3. 24 серпня з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України з головної площі міста о 10:00 годині стартував "МОТОПРОБІГ" організований Управління спорту та молодіжної політики.

Десятки байкерів рушили колоною головними вулицями міста, а також завітали до с. Липецьке, де на них чекала святкова програма з піснями та танцями.

4. 24 серпня у центрі міста з нагоди свята 30-Ї річниці Дня Незалежності України на Привокзальній площі, Управлінням спорту та молодіжної політики було проведено «Богатирські ігри»

У змаганнях приймали участь 4 сильні команди, у кожній з яких було по 3 учасники

Гравцям було запропоновано 6 етапів змагань:

-перевертання великого колеса (150 кг ) 5 разів

-прогулянка фермера - швидка хода з 2-ма гантелями (кожна з яких по 45 кг )

-армійський жим штанги - підйом з підлоги штанги (50 кг ) до грудей та вижати її над головою

-бій за місце - виштовхування суперника з кола

-армреслінг

-перетягування канату

Місця були розподілені за часом виконання та балами.

1 місце - команда «Пожежники»

2 місце - команда «Прикордонники»

2 місце - команда «БРМ Охорона»

3 місце - команда «Ремполк»

Всі учасники були нагороджені призами, медалями та смаколиками, вітаємо наших гравців та щиро дякуємо за участь!

КДЮСШ «Локомотив»

1. 20.08.2021 року в місті Роздільна пройшов Турнір з футболу серед юнаків 2009-2010 р.н. В турнірі прийняло участь 6 команд, з яких команда КДЮСШ «Локомотив» міста Подільськ зайняла ІІ місце.

Тренери-викладачі : Ясінський В.М.

2.19-22.08.2021 року в місті Одеса відбувся Чемпіонат Одеської області з боксу. Вихованець КДЮСШ «Локомотив» Коновальчук Володимир зайняв І місце і цим самим став чемпіоном змагань.

Тренер-викладач: Максимов М.С.

3.22.08.2021 року в місті Первомайськ відбувся Турнір з футболу серед юнаків 2006-2007 р.н. В запеклих іграх команда КДЮСШ «Локомотив» виборола заслужене І місце.

Тренер-викладач: Ясінський В.М.

4.24.08.2021 року в місті Подільськ пройшла Відкрита першість КДЮСШ «Локомотив» міста Подільськ з футболу сезону 2021 року серед юнаків 2003-2005 р.н. і старшеприурочена 30-ій річниці  Незалежності України.

І місце – ФК с.Бочманівка

ІІ місце – КДЮСШ «Локомотив» м.Подільськ

ІІІ місце – ФК смт.Борщі

Тренер-викладач: Ясінський В.М.

5.24.08.2021 року в місті Подільськ на  майданчику пляжного волейболу спортивного комплексу «Локомотив» відбувся Турнір з пляжного волейболу до Дня Незалежності України

серед дітей та юнаків.

Переможцями та призерами турніру серед дівчат стали наступні пари  :

І місце – Німір Альбіна, Гончарук Діана

ІІ місце – Бакулевська Анна, Тітієвська Анастасія

ІІІ місце – Заборська Ксенія, Волкова Ольга

Переможцями та призерами турніру серед хлопців стали наступні пари  :

І місце – Кобилянський Ігор, Шаповалов Владислав

ІІ місце – Сметанін Дмитро, Дементієв Денис

ІІІ місце – Поліщук Денис, Варварецький Олександр.

Тренер-викладач: Степанов С.М.

6.24.08.2021 року на спортивному комплексі «Локомотив» м.Подільськ був проведен відкритий міжобласний Чемпіонат  з боксу серед школярів та юніорів, приурочений 30-ій річниці Незалежності України. В турнірі приймоло участь близько 40 юних боксерів.

Переможцями Турніру стали :

Таран Євген                                                        Макаренко Ігор

Заярський Кирил                                                Іскра Кирил

Матковський Роман                                           Лукавий Олександр

Ісаченко Микита                                                Іскра Ілля

Максимов Максим

Федерація футболу

1. 24 серпня 2021 року на стадіоні Локомотив  відбулась чергова гра Першості Подільської територіальної громади з футболу між командами ФК «Більшовик» та  ДЮСШ "Куяльник". В результаті цікавої та захоплюючої схватки перемогу з рахунком 0:3 отримали ДЮСШ "Куяльник".

Начальник управління спорту та молодіжної

політики Подільської міської ради

Подільського району Одеської області                                                                          В.В.Конюхов