Громадам Одеської області вручили 21 шкільний автобус

Дата: 20.08.2021 15:05

Подільська громада отримала новий шкільний автобус.  Заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна представляла нашу громаду.

За інформацією Одеської ОДА, 21 громада Одеської області отримала по новому шкільному автобусу. Ключі та документи урочисто вручили 20 серпня голова Одеської обласної ради Григорій Діденко голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

Автобуси «Еталон» А081 були закуплені на умовах співфінансування на загальну суму понад 41 млн грн.

«Вже за два тижні стартує новий навчальний рік, і всі ми активно готуємося для того, щоб забезпечити якісний та комфортний освітній процес, — підкреслив Григорій Діденко. — Реорганізація та оптимізація закладів освіти триває, і ключову роль тут має якраз грамота організація та забезпечення транспортом. Цей 21 автобус був закуплений на умовах співфінансування і є гарним прикладом злагодженої роботи!»

Ключі отримали голови та представники відділів освіти Біляївської, Чорноморської, Подільської, Кілійської міських, Овідіопольської, Таїровської, Сергіївської, Саратської, Миколаївської, Чорноморської селищних та Дивізійської, Куяльницької, Шабівської, Іванівської, Петровірівської, Павлівської, Фонтанської, Тузлівської, Усатівської, Долинівської, Лиманської сільських територіальних громад області.