Підготовка до співбесіди з роботодавцем

Дата: 20.08.2021 13:39

20.08.2021 року в Подільському міськрайонному  центрі зайнятості відбувся тренінг на тему: «Підготовка до співбесіди з роботодавцем», на якому розглядалися загальні правила підготовки до співбесіди.  На семінарі були присутні 8 шукачів роботи.
   Метою заходу було ознайомлення безробітних з правилами підготовки до співбесіди, питаннями, які обговорюються з роботодавцем, прийомами самопрезентації. У ході семінару безробітні дізналися про основні види співбесід, а саме: телефонна співбесіда, співбесіда по Skype, групова співбесіда, стрес-інтерв’ю,  та структуру їх проведення.
     Присутні переглянули відеоролик, щодо основних правил та помилок при проходженні співбесіди.
   Проведення семінарів з техніки пошуку роботи допомагають безробітним зорієнтуватися на ринку праці, оцінити свої шанси на працевлаштування, навчитися самопрезентації та цілеспрямованому підходу до пошуку роботи.