Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Бюджетні субсидії

Дата: 20.08.2021 11:15
Кількість переглядів: 319

До уваги суб’єктів господарювання!

 

На виконання листа Одеського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств від 06.08.2021 року № 53-15/276 та відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 07 лютого 2018 року №106 (із змінами) управління економічного розвитку та інвестицій  Подільської міської ради Подільського району Одеської області повідомляє що, у 2021 році надається фінансова підтримка (бюджетна субсидія) новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перші три роки після створення) одноразово на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 5000 гривень на 1 гектар, але не більше 100000 гривень на одне фермерське господарство.

Фінансова підтримка надається фермерському господарству, яке має чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20000000 гривень, у власності та/або користуванні якого перебувають землі сільськогосподарського призначення.

Документи подаються до Одеського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83, оф. 1411, тел. для довідок (066) 422-0-224, (067) 990-30-44.

Граничний срок подання документів – 30 жовтня поточного року.

Перелік документів на отримання бюджетної субсидії додається.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІДПОВІДНО ДО ПОСТАНОВИ КМУ ВІД 07.02.2018 р. №106

«ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ. ПЕРЕДБАЧЕНИХ У ДЕРЖАВНОМУ БЮДЖЕТІ ДЛЯ НАДАННЯ              ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ»

НА ОТРИМАННЯ БЮДЖЕТНОЇ СУБСИДІЇ

НА ОДИНИЦЮ ОБРОБЛЮВАНИХ УГІДЬ

ФЕРМЕРСЬКІ ГОСПОДАРСТВА ПОДАЮТЬ ДО ОДЕСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ УКРДЕРЖФОНДУ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

Назва документа

1

Заявка на отримання бюджетної субсидії (заповнюється у відділенні Фонду)

2

Копія Статуту фермерського господарства із статусом юридичної особи або копію договору про створення сімейного фермерського господарства - для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 8 Закону України «Про фермерське господарство»

3

Відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою

4

Копію фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу(виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг за останній рік , а фермерські господарства, які зареєстровані в поточному році - за останній квартал

5

Довідку про реквізити банківського рахунку фермерського господарства

6

Згода фермерського господарства щодо надання інформації, яка містить персональні дані (заповнюється у відділенні Фонду)

7

Копія паспорта голови фермерського господарства

 

При подачі документів при собі мати паспорт, печатку фермерського господарства, при подачі документів уповноваженою особою – довіреність.

Копії поданих документів повинні бути засвідчені головою

фермерського господарства

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора