Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Про відзначення 30-ї річниці незалежності України

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про відзначення 30-ї річниці

незалежності України

З метою консолідації українського суспільства навколо ідеї захисту та зміцнення державності, гідного вшанування подвигу борців за свободу та незалежність України, на виконання Указу Президента України від 21.10.2020 р. № 459/2020 «Про відзначення 30-ї річниці незалежності України», керуючись п.п.1 п.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити програму щодо відзначення 30-ї річниці незалежності України (додається).

1. Структурним підрозділам Подільської міської ради Подільського району Одеської області: управлінню культури та туризму (Вишневська А.М.), управлінню освіти (Добрянська Н.В.), управлінню спорту та молодіжної політики (Конюхов В.В.), управлінню економічного розвитку та інвестицій (Омельчук А.М.), Департаменту житлово  – комунального господарства, архітектури та земельних відносин (Чернега О.І.), відділу інформаційної політики та цифрової трансформації (Гордєєв Ю.С.), комунальному підприємству «Телекомпанія «Подільське ефірне телебачення» (Цуркаль І.В.),  спільно з зацікавленими установами та організаціями, громадськими об’єднаннями забезпечити виконання затвердженої програми з урахуванням карантинних обмежень.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ЗАДОРОЖНУ Л.І.

Подільський міський голова                                                                       А.П. ІВАНОВ

11.08.2021 р.

№ 231.

Вик. Чуприна О.В.

2-46-41

р/р Чуприна О.В., Музичук О.В.

розпорядженням Подільського міського голови

від 11.08.2021 р. № 231.

святкування 30-ї річниці незалежності України

20.08.2021р.

• 10.00 Урочистий мітинг та покладання квітів до погруддя Т. Шевченка

23.08.2021р.

• 14.00 – Екскурсія за маршрутом: Подільськ – Казбеки – Липецьке – Олександрівка – Подільськ
  • 18.00 – Святковий флеш – моб – Головна площа міста

24.08.2021р.

-        з 09.00 – спортивні змагання – стадіон «Локомотив»

-        10.00 - мотопробіг

• 11.00 Велошкола
  • 13.00 Огляд військової техніки
  • 14.00 Козацькі ігри

Головна площа міста

-          14.00 - Робота торгівельних об’єктів

• 15.00 Велика дитяча святкова програма

Дитяче кафе

Дитячий автопарк

• 16.00 – Фестиваль національної кухні
  • 17.00 – Виступ духового оркестру

Виступ творчих колективів

Парк ім. Т. Шевченка

• 18.00 – Створення АРТ – об’єкту

Конкурс «Найкрутіші – народне визнання»

Акція по збору коштів онкохворим дітям

Виставка – продаж робіт народних майстрів

«Народна майстерня»

• 20.00 – святковий концерт

Акція «Загадай бажання»

• 21.00 – Файєр – шоу
  • 21.30 – Святковий салют.

Нічна дискотека.

Головна площа міста

Протягом дня будуть проводитися соціальні акції, спортивні змагання, відвідування на дому соціально – незахищених верств населення, родин загиблих воїнів АТО.

Тимчасово виконуючий обов’язки

керуючої справами                                                                                   О.В. ШАЛАШНИЙ