Робочі зустрічі з роботодавцями Подільщини.

Дата: 18.08.2021 14:42

Директор Подільського міськрайонного центру зайнятості Олег Кунаренко 18 серпня завітав до ТОВ ПРОСТІР-АГРОБУД» та ТОВ «Котовський АБЗ».

Підчас зустрічі з керівниками підприємств Сергієм Кожухаренком та Василем Попенком обговорені питання щодо поточної та перспективної потреби в кадрах підприємств, сучасний стан та процеси на ринку праці, надано інформацію про перелік послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям, про професійно-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані в службі зайнятості, окремо обговорено питання та переваги легальної зайнятості.  Олег Кунаренко ознайомився з технологічними процесами на виробництвах та поспілкувався з працівниками підприємств .

В результаті робочої зустрічі узгоджені шляхи взаємодії щодо укомплектування кадрами підприємства.