Селекторна нарада 18-го серпня

Дата: 18.08.2021 14:16

Фото без описуСьогодні, 18-го серпня, відбулася селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій, територіальних громад, районних рад та міськими головами міст обласного значення, на якій був присутній міський голова Анатолій Іванов разом із представниками управління економічного розвитку та інвестицій.

Нарада проходила у вигляді відео конференції на чолі із головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким.

Обговорювалися такі важливі питання, як:

- стан виконання місцевих бюджетів Одеської області та результати проведених контрольних заходів Південним офісом Держаудитслужби за підсумками I півріччя 2021 року;

- стан підвищення рівня заробітної плати та легалізації зайнятості населення у територіальних громадах області;

- хід збирання ранніх зернових та зернобобових культур врожаю 2021 року;

- представлення до нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Крім цього, Сергій Гриневецький звернув увагу на підготовку до святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, а також на ситуацію стосовно зростання захворюваності на Covid-19.