Проєкт рішення виконавчого комітету "Про надання дозволу на передачу в оренду майна комунальної власності Подільської міської територіальної громади"

Дата: 16.08.2021 10:02

УКРАЇНА                                                 Проект

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про надання дозволу на передачу в оренду майна

комунальної власності Подільської міської

територіальної громади

Розглянувши клопотання директора комунального підприємства «Готельний комплекс «Поділля» Подільської міської ради Подільського району Одеської області про надання дозволу на передачу в оренду нежитлових приміщень, відповідно до вимог ст. 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись пп.1 п. «а» ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області,

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Готельний комплекс «Поділля» Подільської міської ради Подільського району Одеської області на передачу в оренду нежитлових приміщень площею 54,6 м² та 56,1 м², за адресою: пров. Незалежності, 2, м. Подільськ, Одеська область.

2. Директору комунального підприємства «Готельний комплекс «Поділля» Подільської міської ради Подільського району Одеської області укласти договори оренди, щодо комунального майна визначеного п.1 цього рішення, у встановленому законом порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Подільського міського голови з  питань діяльності виконавчих органів ради  КОРЧОВОГО А.В.

Подільський міський голова                                                                       А.П. ІВАНОВ

Підг. Селіфанова І.П.