Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проєкт рішення міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 30.06.2021 № 113-І «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Подільської міської територіальної громади до Переліку другого типу"

Дата: 16.08.2021 09:57
Кількість переглядів: 357

                                                                     УКРАЇНА                                                     Проект

ПОДІЛЬСЬКА  МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про внесення змін до рішення міської

ради від 30.06.2021 № 113-І «Про

включення об’єктів оренди комунальної

власності Подільської міської територіальної

громади до Переліку другого типу

 

Розглянувши клопотання директора комунального підприємства «Готельний комплекс «Поділля» Подільської міської ради Подільського району Одеської області про віднесення об’єктів оренди до Переліку другого типу, з метою врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, майнових відносин між орендодавцями та орендарями, щодо господарського використання майна, яке перебуває в комунальній власності Подільської міської територіальної громади, відповідно до ст.6, ч.2 ст.15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», «Порядку передачі в оренду державного та комунального майна» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  03.06.2020  № 483, керуючись  ст. 25, ст.59, п. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Подільська міська рада Подільського району Одеської області,

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до абз. 1 п.1 рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 30.06.2021 № 113-І «Про включення об’єктів оренди комунальної власності Подільської міської територіальної громади до Переліку другого типу», цифри «19,2 м² та 41,5 м²» замінити на цифри «28,7 м² та 34,4 м²».

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин (Кашульський В.П.).

 

 

 

Подільський міський голова                                                                 А.П.ІВАНОВ

 

 

 

Підг. Селіфанова І.П.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора