Військово-патріотичний захід "Здорова молодь - здорова нація"

Дата: 13.08.2021 22:35

Управлінням спорту та молодіжної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області проведенно з 10 по13 серпня  фізкультурно-оздоровчий та військово-патріотичний захід "Здорова молодь - здорова нація".
В чотириденному заході прийняло участь 42 дітей та юнаків Подільської міської територіальної громади та близько 20  дітей з
с. Липецьке,  під час чотирьох насичених днів діти та молодь прийняли участь у наступних заходах : облаштування табору, перша екстренна медичної допомоги, орієнтування на місцевості, ознайомлення з видами сучасного озброєння,  стрільба з луку та пневматичної зброї, різні види спорту ( футбол, волейбол, настільний теніс, дартс, шашки, гоккей на траві). За час заходу проведено 10 видів різноманітних змагань , які в підсумку визначили кращих з кращих. Діти залишились задоволеними таким насиченим відпочинком напередодні початку навчального року. В подальшому робота в зазначенному напрямку буде продовженно , прислухуючись до думки дітей та молоді вже почалось планування наступних заходів.