Військово-патріотичне виховання молоді Подільської громади. День другий.

Дата: 11.08.2021 15:58

Фото без опису

Вдруге за літо 2021 на базі Липецького старостату Подільської міської громади працює фізкультурно-оздоровчий табір з військово-патріотичним напрямком. 11 серпня, в рамках заходу, відбувся туристичний похід з с. Липецьке до с. Олександрівка.

Учасники заходу з мужністю подолали чималий маршрут, але на кінцевій точці, біля Олександрівського ставу молодь чекали дуже цікаві розваги. Військовослужбовцями військової частини А1536, проведено ознайомлення із сучасним озброєнням, після інструктажу з техніки безпеки поводження зі зброєю, було організовано змагання по стрільбі з навчальних автоматів та пістолетів.

«Вінцем заходу» стала польова кухня, де всі діти мали можливість спробувати справжню солдатську кашу , та ласощі, які підготовили для дітей військовослужбовці.

Окрім цього, з дітьми було проведено профілактичні бесіди співробітниками Подільського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області та Подільського ВП ГУНВП в Одеській області .

Діти були в захваті від гарно підготовленого заходу, а потім було повернення додому та обмін враженнями.