Проєкт рішення виконавчого комітету "Про затвердження переліку об’єктів поточного ремонту на 2021 рік  на території Подільської міської територіальної громади"

Дата: 11.08.2021 08:26

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про затвердження переліку обєктів

поточного ремонту на 2021 рік

на території Подільської міської

територіальної громади

Розглянувши пропозиції Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області, відповідно до п.п.1 п.а ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

ВИРІШИВ:

1.    Внести зміни до переліку об’єктів поточного ремонту на 2021 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області №219 від 09.07.2021р. і затвердити його в новій редакції (додається).
  2. Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області,  забезпечити виконання  послуг з поточного ремонту відповідно до затвердженого переліку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Корчового А.В.

Подільський міський голова                                                                 А.П.ІВАНОВ

Проект рішення підготував:

Чернега О.І.  тел. 4-01-62