Правила поведінки на воді

Дата: 05.08.2021 10:50

Фото без опису

Літо у самому розпалі, а це значить, що більшість грмадян проводить свій вільний час біля водойм. Головне не забувати про правила безпеки на воді, а саме:

• Відпочинок на воді (купання, катання на човнах) повинен бути тільки в спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.
  •  Не переоцінюйте своїх сил.
  •  Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби.
  •  Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду за швидкості вітру до 10 м/сек, при температурі води – не нижчою за +18°С, t° повітря – не нижчою за +24°С.
  •  Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури повітря та води.
  • У воді варто знаходитися не більше 15 хвилин.
  • Не рекомендується купатися поодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів.
  • Перед тим, як стрибати у воду, переконайтеся, що дно безпечне, а глибині водоймища достатня.
  • Пірнати можна лише там, де є для цього достатня глибина, прозора вода, рівне дно.

Пам’ятайте, лише від Вас залежить безпека вашого відпочинку! Цінуйте власне життя й бережіть життя своїх дітей!

У разі виявленні надзвичайної події, яка може загрожувати життю чи здоров’ю громадянам – звертайтеся до Служби порятунку за номером «101».

Марія СІЧКО,

Головний інспектор ВЗНС Подільського РУ