Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств  громади  станом на 02 серпня 2021 року.

Дата: 04.08.2021 14:51

КВЕП «Подільськводоканал» виконано 30 заявок абонентів по ремонту внутрішнього водопроводу, ремонту запірної арматури, сантехнічних приладів, прочищенню внутрішньої каналізації: вул. Льва Товстого,5, вул.Армійська,520, пр-кт Перемоги,22, вул.Соборна,117  та ін.

Працівниками  цеху водопостачання виконано заявки по вул.Соборна,78, Кутузова,1 та ін. в с. Липецькому по вул. Мойсеєнка,23. Силами цеху водовідведення прочищена вулична каналізація за 27 заявками абонентів, зокрема по  пров.Водопровідному,16, вул.Мельниченка,122, вул.Бочковича,124  та ін. Вода по хімічним та бактеріальним аналізам відповідає ДСанПІН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

КВЕП «Подільськтеплокомуненерго». З 05.06.2021 р. працівники, які обслуговують теплові мережі, електро- та газове обладнання перебувають у черговій відпустці.  Завершено роботи з поточного ремонту даху на Котельні №1. Виконано очистку бака підживлювальної води від шламу, осаду, ремонт запірної арматури. Проведено заміну вогнетривкої ізоляції вихідного коробу димососа.

КО «Компанія «Горсвет» виконано 17  заявок від населення міста.  За результатами  огляду ліній вуличного освітлення проведено: заміна  ламп по вул. Трудова, 1 оп. 54,  вул. Ломоносова, 19, пров.      Гетьманський оп. № 46,  ремонт ілюмінацій та заміна гірлянд по вул. Соборна оп. № 2, оп. № 25, оп. № 6. Проведена перетяжка проводу  та заміна натягувачів по пров. Гетьманський оп. № 53-26, оп. № 18-3. вул. Армійська оп. № 6-1, вул. Армійська оп. № 2-10, вул. Армійська оп. № 7-4. Проведена реконструкція лінії вуличного освітлення по вул. Армійська оп. № 9-6 – 128 м. проводу., Армійська, 619 оп. № 1а – 50 м. проводу, вул. Армійська, 40/1 – 195 м., вул. Армійська, 337- 180 м., вул. Армійська, 90 оп. № 3-17,  вул. Армійська, 490 оп. № 17-3 – 100 м.

КО «Благоустрій» проведено роботи по обслуговуванню та прибиранню центральних вулиць міста, проспектів, площ від сміття та бруду – обслуговується 168000 м2 за тиждень. Виконано переміщення сміття на міському звалищі – всього 840 м3. Виконані роботи по прибиранню вулиць від великогабаритних відходів: Залізничників, Успенська, Соборна, Гетьманська, Армійська, 8 Березня, Успенська, Перемоги, Л.Толстого, Скіфська, В.Деповська, Я.Мудрого, Дружби, пр-т Перемоги та Шевченка, бульвар Бірзульський. Виконані роботи зі скошування трави по вулиці Українська, Соборна, Глибочанська, П.Орлика, Героїв, Весняна, Пушкіна, Севастопольська, Мельниченка,  Маріїнська, Тілігульська, Черняховського, Сковороди, провулок  В.Лісовий. Виконуються роботи з чищення лотків водовідведення по вулиці Успенська, Гетьманська та Затишна.

У с. Липецькому проводилось щоденне прибирання сміття біля спортивного комплексу, дитячого майданчика та біля автобусних зупинок. Тривають роботи зі скошування порослі придорожньої зони по вулиці  Центральній, а також на стадіоні. Виконані роботи по розчищанню бордюрів від земляного та піщаного бруду. Виконані роботи з вапнування бордюрів та з формування крон дерев вздовж тротуарів та придорожніх зон.

ПП «Городок – КВП» проведено обробку під’їздів  дезінфікуючою рідиною у ж/б по вул. Армійській  №№ 40/1, 40/3, 40/4, 40/5, 99, 200, 203, 298, 447, 456, 490,  514, 520, 523, 528,  544, 554, 578, 592, 603, 604, 606, 607, 619,  625, 627; вул.  Л. Толстого № № 1,3,11; пр-ту Перемоги  №№ 28,30;  Кузовкова № 2. Відремонтовано парапети у ж/б 607 по вул. Армійській. Здійснено ремонт ливнівки у 4-му під’їзді, виконано ремонт м’якої покрівлі  30м, заливка стяжки 5м ,  ремонт парапету у ж/б 544 по вул. Армійській. Проведено ремонт карнизу у ж/б 200 по вул. Армійській . Обрізка гілок дерев біля ж/б 514 по вул. Армійській . Ремонт зливів у ж/б 520 по вул. Армійській. Відремонтовано карнизи у ж/б 592 по вул. Армійській. Вивезено великогабаритні відходи в обсязі  40м³.  Електриком  підприємства виконано  4  заявки від мешканців житлових будинків. Протягом  тижня  здійснювалось  прибирання  закріплених  територій загальною площею 117832,8м².

ПП «Курінь» постійно проводиться прибирання  доріжок, сходів під’їздів, майданчиків біля сміттєвих баків, під’їздів та прибудинкової території (згідно затвердженого графіку) по всьому закріпленому за підприємством житловому фонду. Розпочато ремонт цоколя будинку по пров. Дальньому, 2 «А». Продовжується поточний ремонт м’якої покрівлі буд. № 121 по вул. Залізничників та ремонт під’їздів буд.  Армійська, 622

Відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм громади  розглянуто 9 звернень мешканців міста з питань порушення норм добросусідства та санітарних норм. Працівниками відділу з залученням Подільського ефірного телебачення проведено  рейди з перевірки санітарного стану біля об’єктів торгівлі та побутового обслуговування населення.

Відділ звертає увагу мешканців міста, в т. ч. підприємців, на необхідність своєчасного викосу бур’янів та трави на прилеглих та закріплених територіях.

Про факти  порушень санітарного стану та благоустрою міста можна повідомити за  тел. 4-01-62, або до департаменту ЖКГАЗВ (проспект Шевченка, 7 «А»).

Директор департаменту ЖКГАЗВ                                                                 О.І.Чернега

Вик. Лютенко П.В.

тел. 3-99-13