І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу управління спорту та молодіжної політики  Подільської міської ради Подільського району Одеської області   у  виконанні програми розвитку  фізичної культури  та спорту в  місті Подільську   з 26.07.2021р. по 01.08.2021

Дата: 02.08.2021 14:40

І Н Ф О Р М А Ц І Я

місті Подільську   з 26.07.2021р. по 01.08.2021р.

ВІДДІЛ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Центр «Спорт для всіх»

1.  28 липня  в с. Липецьке  пройшов фізкультурно-оздоровчих захід «Спорт для всіх у кожному дворі», цього дня грали в футбол та настільний теніс 18 учасників.

2. 30 липня  в с. Липецьке  пройшов турнір з волейболу в рамках фізкультурно-оздоровчого заходу «Спорт для всіх у кожному дворі», в якому прийняло участь 8 учасників.

3.  30 липня  2021 року відбулись товариські зустрічі з шахів та шашок серед аматорів «Спорт для всіх у парках та скверах» в парку ім. Т.Г.Шевченка, де прийняло участь 7 чоловік.

4. 01 серпня 2021 року на спортивному майданчику мікрорайона «Черемушки» пройшов 2-й етап змагання з кросфіту серед чоловіків та дівчат, в яких прийняло участь  9 учасників .

Серед чоловіків місця розподілились наступним чином:

1м- Васильєв Олександр

2м- Селіфанов Олександр

3м- Зятковський Евген

Дівчата:

1м- Дімітрова Кіра

2м- Мельник Юлія

3м- Мельник Дар’я

5.  01 серпня 2021 року в спортивному залі УСМП, вул. Бочковича, 1 відбувся  міні-турнір з настільного тенісу серед аматорів цієї гри. В турнірі змагалися  9  учасників.

Федерація футболу

1. 31 липня 2021 року на стадіоні Локомотив відбувся матч 12 туру в групі Північ Першої ліги чемпіонату Одеської області 2021 року з футболу. Господарі поля ФК «Імперія холоду» м. Подільська приймала ФК « Темп » с. Степанівка Роздільнянського району. Рахунок 0:1 на користь команди «Темп».

Начальник управління спорту та молодіжної

політики Подільської міської ради

Подільського району Одеської області                                                                          В.В.Конюхов