Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проєкт рішення міської ради "Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області  від 23 грудня 2020 року № 17-І «Про затвердження  міської цільової програми «Доступна медицина на 2021-2022 роки»»

Дата: 30.07.2021 11:10
Кількість переглядів: 52

 

Проєкт                  

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

 

РІШЕННЯ

 

 

Про внесення змін до

рішення Подільської міської ради

Подільського району Одеської області

 від 23 грудня 2020 року № 17-І

«Про затвердження  міської цільової програми

«Доступна медицина на 2021-2022 роки»»

 

     З метою дотримання законодавства та реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я, врегулювання питання безоплатного та пільгового забезпечення медичними послугами мешканців громади, на підставі клопотання директора Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров`я Подільської міської ради Подільського району Одеської області про внесення змін до міської цільової програми «Доступна медицина на 2021-2022 роки», керуючись п. 22 ч. 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада Подільського району Одеської області

 

ВИРІШИЛА:

 

 

  1. Внести до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 23 грудня 2020 року № 17-І «Про затвердження міської цільової програми «Доступна медицина на 2021-2022 роки» зміни в додатки 1, 2, 3 та викласти у новій редакції (додається).

 

     2. Фінансовому управлінню Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Музичук О.В.) здійснювати фінансування заходів, визначених Програмою, відповідно до цього рішення.

 

   3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Подільської міської ради Подільського району Одеської області з соціальних питань, охорони здоров'я та освіти (Тепла М.О.), на постійну комісію з питань бюджету (Волошина Г.І.)

 

     

Вик. Перепелиця А.А.

Тел.30555

 

р/р Музичук О.В.

Задорожна Л.І.

Перепелиця А.А.

Тепла М.О.

Волошина Г.І.

Мемей Л.О.

Жуковський О.В.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОДАТКИ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора