Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проєкт рішення міської ради "Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області  від 23 грудня 2020 року № 17-І «Про затвердження  міської цільової програми «Доступна медицина на 2021-2022 роки»»

Дата: 30.07.2021 11:10
Кількість переглядів: 309

 

Проєкт                  

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

 

РІШЕННЯ

 

 

Про внесення змін до

рішення Подільської міської ради

Подільського району Одеської області

 від 23 грудня 2020 року № 17-І

«Про затвердження  міської цільової програми

«Доступна медицина на 2021-2022 роки»»

 

     З метою дотримання законодавства та реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я, врегулювання питання безоплатного та пільгового забезпечення медичними послугами мешканців громади, на підставі клопотання директора Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров`я Подільської міської ради Подільського району Одеської області про внесення змін до міської цільової програми «Доступна медицина на 2021-2022 роки», керуючись п. 22 ч. 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада Подільського району Одеської області

 

ВИРІШИЛА:

 

 

  1. Внести до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 23 грудня 2020 року № 17-І «Про затвердження міської цільової програми «Доступна медицина на 2021-2022 роки» зміни в додатки 1, 2, 3 та викласти у новій редакції (додається).

 

     2. Фінансовому управлінню Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Музичук О.В.) здійснювати фінансування заходів, визначених Програмою, відповідно до цього рішення.

 

   3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Подільської міської ради Подільського району Одеської області з соціальних питань, охорони здоров'я та освіти (Тепла М.О.), на постійну комісію з питань бюджету (Волошина Г.І.)

 

     

Вик. Перепелиця А.А.

Тел.30555

 

р/р Музичук О.В.

Задорожна Л.І.

Перепелиця А.А.

Тепла М.О.

Волошина Г.І.

Мемей Л.О.

Жуковський О.В.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОДАТКИ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора