Працюй безпечно

Дата: 29.07.2021 15:14

До  Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми та з метою інформаційної обізнаності населення щодо ризиків нелегальної трудової міграції в  Подільському МРЦЗ 29 липня 2021р. був проведений семінар для шукачів роботи на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції». В ході заходу безробітним було роз’яснено правила легального працевлаштування за межами країни, як правильно та вчасно розпізнати випадки торгівлі людьми та загальні правила безпеки.  Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Наталія М. звернула увагу присутніх на те, що нелегальна праця несе в собі найбільший ризик стати жертвою трудової експлуатації. І перед прийняттям такого рішення варто усвідомлювати, що втрачає людина, приймаючи рішення про трудову міграцію, а тим більше нелегальну. Фахівець центру розповіла про те, що офіційне працевлаштування є, в першу чергу, гарантією соціального захисту працівників  та орієнтувала учасників заходу до працевлаштування в Україні.

Шукачам роботи була надала  інформація щодо можливості отримання безкоштовної професійної та конфіденційної допомоги.

Наприкінці заходу безробітні отримали інформаційні буклети, в яких  надано додаткову інформацію з даної тематики.