Працюй безпечно

Дата: 27.07.2021 16:29

Працюй безпечно

Напередодні  відзначення  Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, та з метою сприяння в офіційному працевлаштуванні громадян, ознайомлення їх з актуальною базою вакансій місцевих роботодавців та соціально-відповідального бізнесу України в цілому, 27 липня 2021року на базі Подільського міськрайонного центру зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій.

В зустрічі претендентів на вакансію кухар взяли участь 9 осіб з числа безробітних.

Роботодавець Осіпова Є.О. детально розповіла шукачам роботи про умови праці на підприємстві, обов’язки працівників, рівень заробітної плати.

Фахівці центру зайнятості створили всі умови для того, щоб роботодавець та безробітні мали можливість поспілкуватись, адже міні-ярмарок вакансій сприяє прямому контакту тих, хто пропонує роботу і тих, хто її шукає.

Перспективою працевлаштування зацікавились четверо безробітних, яких запрошено на  співбесіду безпосередньо до роботодавця.