ІНФОРМАЦІЯ про роботу КП «Подільський міський ринок» у 1 півріччі 2021 року

Дата: 27.07.2021 11:14

про роботу КП «Подільський міський ринок» у 1 півріччі 2021 року

Відповідно до Правил торгівлі та Статуту КП «Подільський міський ринок» надає послуги та створює продавцям і покупцям належні умови для купівлі - продажу товарів.

У 1 півріччі 2021 року проводились роботи і заходи необхідні для забезпечення стабільної роботи підприємства та виконання вимог ветеринарно-санітарних правил, а саме: щоденно проводилась мийка і дезінфекція торгового інвентарю, обладнання, засобів вимірювальної техніки; прибирання корпусів і території; вивіз сміття; централізоване прання санітарної і спеціальної одежі.

Для підтримки корпусів і території ринку в належному стані проводились поточні ремонти корпусів, торгівельних столів та інше.

Згідно плановим заходам протягом року проводилась дезінфекція, дезінсекція та дератизація торгових місць.

Виконувались карантинні заходи, пов'язані з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)

Для виконання поставлених задач на підприємстві працювало 23 чоловіка.

Середньомісячна заробітна плата становила 6953 грн.

У 1 півріччі 2021 року доходи склали 1724,8 тис.грн.

Фактичні витрати за І півріччя 2021 р. - 1707,3 тис.грн.

Найбільшу питому вагу витрат у 1 півріччі 2021 року склали:

• заробітна плата робітників з урахуванням єдиного внеску - 1174,0 тис.грн.
  • охорона підприємства - 231,6 тис.грн.
  • витрати за використану електроенергію - 221,8 тис.грн.
  • вивіз твердих побутових відходів та нечистот - 36,1 тис.грн.
  • інші витрати (водопостачання, водовідведення, поточний ремонт, миючи та дезінфікуючи засоби, інше) - 43,8 тис.грн.

Борг за надання в оренду торгових місць та комунальних послуг на 01.07. 2021 року складає 61,2 тис.грн.

У 1 півріччі 2021 року до бюджетів усіх рівнів перераховано 488,7 тис.грн.

(в т.ч. ПДВ - 297,2 тис.грн.)

За період з початку року виконано наступні роботи:

• Виконано ремонтні роботи в молочному корпусі, а саме: відремонтовано лавки;
  • Пофарбовано колоди для розділу м'яса, відремонтовано стелю, здійснено заміну компресора на холодильному обладнанні, відновлено захисні екрани у м'ясному корпусі;
  • Виконано ремонт покрівлі на підсобному приміщенні;
  • Здійснено ремонт візків для збирання сміття;
  • Відремонтовано і пофарбовано урни та баки для сміття та виготовлено нові урни, виконано побілку огорожі біля баків для сміття;
  • Проведено оновлення розділових ліній;
  • Відремонтовано зовнішній водопровідний кран;

(На поточний ремонт використано 10,4 тис.грн.)

• Щороку на підприємстві проводяться роботи по електровимірюванню контура заземлення та заземлюючих елементів, вимірювання ізоляції кабельних та інших ліній, повірка та обслуговування трансформатора, технічна перевірка трьохфазного обліку, проводяться роботи протипожежного призначення (на ці цілі використано 19,6 тис.грн.);
  • Для профілактики коронавірусної хвороби проводились протиепідемічні заходи в т.ч. щоденна дезінфекція у торгових корпусах і всіх торгових столів ( закуплено дезінфікуючих засобів на суму 7,2 тис.грн.);
  • Протягом звітного періоду територія ринку щоденно прибиралась від сміття. Вивезено 594,8 куб.м, сміття.

Директор «Подільський міський ринок»                                                       Л.М.Голіченко