І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу управління спорту та молодіжної політики  Подільської міської ради Подільського району Одеської області   у  виконанні програми розвитку  фізичної культури  та спорту в  місті Подільську   з 19.07.2021р. по 25.07.2021

Дата: 26.07.2021 16:06

І Н Ф О Р М А Ц І Я

місті Подільську   з 19.07.2021р. по 25.07.2021р.

ВІДДІЛ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Центр «Спорт для всіх»

1.  20 липня  2021 року в парку ім. Т.Г.Шевченка відбулись товариські зустрічі з шахів та шашок серед аматорів «Спорт для всіх в парках і скверах», де прийняло участь 6  чоловік.

2. 23 липня  в с. Липецьке  був проведений  фізкультурно-оздоровчих захід «Спорт для всіх в кожному дворі», в якому прийняли участь 28 учасників.

3.  24 липня  в с. Липецьке  пройшов фізкультурно-оздоровчих захід «Спорт для всіх в кожному дворі», в якому взяли участь 16 учасників.

4. 25 липня 2021 року в паку «Молодіжний» були проведені змагання з кросфіту серед юнаків та дівчат, в яких прийняло участь   19 учасників .

Серед юнаків місця розподілились наступним чином:

1м- Земко Валентин

2м- Шаров Олександр

3м- Майко Юрій

Дівчата:

1м- Шиманська Валерія

2м- Ковальчук Софія

3м- Ковальчук Марія

5.  25 липня 2021 року в спортивному залі УСМП, вул. Бочковича, 1 пройшов  міні-турнір з настільного тенісу серед аматорів цієї гри. В турнірі змагалися  8  учасників.

6. 25 липня  в с. Липецьке  пройшов фізкультурно-оздоровчих захід «Спорт для всіх в кожному дворі», в якому взяли участь 8 дорослих та 11 дітей.

Федерація футболу

1. 24 липня 2021 року  відбувся перший тур другого кола чемпіонату Одеської області з футболу серед аматорських команд "Перша ліга". Цього дня за перемогу боролись ФК " Імперія Холоду" та ФК " Березівка". Наші земляки отримали перемогу з рахунком 2:0 та стали першими хто переміг Березівку в цьому сезоні.

Спортивний клуб «Коршун»

1. 24 липня 2021 року в місті Чорноморськ пройшов Чемпіонат Одеської області з кікбоксингу версії ВАКО, де прийняли участь і наші подільські спортсмени СК "Коршун" Кравець Максим та Остапенко Катерина. Учасниками змагань були кікбоксери з 16 клубів Одеської області та гості з Київської області. Наші  земляки обоє зайняли 1 місця.

Начальник управління спорту та молодіжної

політики Подільської міської ради

Подільського району Одеської області                                                                          В.В.Конюхов