Розпочато інформаційну кампанію «Не дай домашньому насильству шанс!»

Дата: 23.07.2021 14:57

Фото без описуРозпочато інформаційну кампанію «Не дай домашньому насильству шанс!»

Діти, які зростають у сім’ях, де відбувається насильство, в майбутньому можуть переносити цей негативний досвід у власне життя.

Багатьом людям здається, що насильство найчастіше відбувається у сім’ях, де зловживають алкоголем чи вживають наркотики, що жертвами насильства стають неосвічені особи. Однак, це не так!

Домашнє насильство має місце в сім’ї незалежно від соціального статусу, релігійних переконань чи етнічного походження.

Мінсоцполітики інформує: якщо ви потребуєте консультації, ще не готові звернутися до поліції з даного питання, то можете зателефонувати на номери «гарячих ліній», де вам нададуть консультації та роз’яснення. А саме: 15-47; 0-800-500-335; 116-123; 0-800-500-225; 116-111; 15-45; 0-800-213-103; 102.

З метою обізнаності населення  в Подільській міській територіальній громаді та оперативного надання  допомоги  особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі  розміщено білборд  «Дорожню карту надання послуг особам, що постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі» за адресою: пр. Перемоги 8.