Розпорядження міського голови "Про нагородження Почесними грамотами міського голови 11 окремий  мотопіхотний батальйон  «КИЇВСЬКА РУСЬ»

Дата: 21.07.2021 08:23

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про нагородження Почесними грамотами

міського голови 11 окремий  мотопіхотний

батальйон  «КИЇВСЬКА РУСЬ»

На підставі Положення про Почесну грамоту міського голови, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Нагородити Почесними грамотами міського голови 11 окремий  мотопіхотний батальйон  «КИЇВСЬКА РУСЬ»:

1.1.  За сумлінне виконання службових обов’язків  під час виконання бойового завдання із забезпечення національної безпеки та оборони країни та вірність  військовій присязі:

- Переславського Яна Євгеновича – капітана – 11 окремого мотопіхотного батальйону «КИЇВСЬКА РУСЬ»;

- Чебана Юрія Олександровича - старшину – 11 окремого мотопіхотного батальйону «КИЇВСЬКА РУСЬ»;

- Костіка Юрія Борисовича - сержанта – 11 окремого мотопіхотного батальйону «КИЇВСЬКА РУСЬ»;

- Мунтяна Олександра Володимировича – старшого солдата - 11 окремого мотопіхотного батальйону «КИЇВСЬКА РУСЬ»;

- Кравчука Віктора Григоровича – старшого солдата - 11 окремого мотопіхотного батальйону «КИЇВСЬКА РУСЬ»;

- Гулька Володимира Олександровича - старшого солдата - 11 окремого мотопіхотного батальйону «КИЇВСЬКА РУСЬ».

2. Управлінню культури (Вишневська А.М.) забезпечити організацію урочистого нагородження.

3. Відділу організаційно-кадрової роботи (Шалашний О.В.) підготувати відповідні грамоти.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету ЧУПРИНУ О.В..

Подільський  міський  голова                                                                       А.П.ІВАНОВ

Виконавець: Шалашний О.В.

р/р: Чуприна О.В., Вишневська А.М., Шалашний О.В.