Інформація по КО «Благоустрій» за І півріччя 2021року

Дата: 16.07.2021 15:23

Інформація по КО «Благоустрій» за І півріччя 2021року

Комунальною організацією «Благоустрій» постійно  виконується великий обсяг робіт по належному санітарному утриманню всіх територій міста,  на що було отримано 8418207,66 грн., із яких заробітна плата склала 4873214,67грн., нарахування на заробітну плату 1045794,04 грн., придбання матеріалів 1918990,48 грн., оплата комунальних послуг 99500,98 грн.,  оплата інших послуг та податків  480707,49 грн.

Основними напрямками діяльності Комунальної організації є виконання робіт по благоустрою та санітарному утриманню міста Подільська.

- Проведення заходів по боротьбі з ожеледицею та сніговими заносами в місті;

- Здійснення ремонту і утримання закріплених автобусних зупинок міста;

- Здійснення поточного ремонту міських доріг і тротуарів та їх утримання;

- Виконання робіт по ремонту і експлуатації будівель, споруд, сцени, трибуни, каркасу міської ялинки , площадок та контейнерів під ТПВ;

- Поточне утримання міських шляхопроводів;

- Технічне обслуговування та поточний ремонт зливних лотків та дренажних систем водовідведення міста;

- Підтримання належного санітарного стану шляхових зелених насаджень, знос аварійних та сухостійних дерев;

-  Скошування трави на узбіччях доріг міста;

- Експлуатація міського звалища, збирання, підбирання та транспортування великогабаритних і побутових відходів від мешканців міста;

- Утримання громадських туалетів;

- Установлення, заміна, обслуговування, ремонт дорожніх знаків, турнікетів та виконання дорожньої розмітки на території міста;

- Здійснення робіт з демонтажу та устаткуванню дитячих майданчиків;

- Забезпечення належної експлуатації та утримання меморіалів, монументів та пам’ятників міста;

- Здійснення контролю за благоустроєм та санітарним станом міських територій, вулиць та доріг.

За перше півріччя  2021 року організацією було виконано робіт на суму 8418207,66  грн, що включає: обслуговування 194,6 км. доріг, систематичне  прибирання 168 тис. м2 територій центральних вулиць, проспектів площ, обслуговування 318 контейнерів для збирання ТПВ, 219 металевих урн, забезпечення належного утримання та функціонування 33–х дитячих майданчиків, 5,0705га міського полігону ТПВ, 7,8 тис. м. зливової каналізації, 78 зупинок пасажирського транспорту, 501 дорожніх знаків, 11 пам’ятників та 1 братська могила, підтримання задовільного технічного стану пішохідних переходів та турнікетів. Постійно проводиться підчищення зелених насаджень та знесення застарілих та аварійно небезпечних дерев. Проводиться скошування бур’янів  та амброзії полинолистої. Виконується зачистка несанкціонованих звалищ.

Було проведено фарбування 869,26м2 автобусних зупинок, 95,93м2 карманів автобусних зупинок, 688,27м2 турнікетів, 273м2 шляхопроводу, 343,97м2 дитячих майданчиків,  700м2 фарбування бітумом бордюрів по місту, фарбування 262,9м2 урн, 35,25м2 братської могили, виконано вапнування 1400м2 бордюрів,  373,56м2 фарбування бордюрів вздовж клумб, 209,3м2 вапнування бетонного паркану, нанесено 3299,9м2 дорожньої розмітки.

Проводилося  чищення  від сміття та бруду   зливової каналізації  по вулицях міста.

В с. Липецьке виконуються роботи по вирубці порослі, скошуванню трави, проведено часткове оштукатурювання прибордюрної частини біля памятників.

За звітний період організацією було вивезено 4652 тонни   ТПВ від населення міста.

За рахунок спеціального фонду бюджету за звітний період  організацією було  придбано ємність асенізаторну – 49500,00.

За червень місяць середньомісячна заробітна плата в організації складає 10522,00 грн., середньооблікова кількість штатних працівників -  87 чол.

Директор КО «Благоустрій»                                 Мельник П.Є.

Переглянути додатки