Проєкт рішення міської ради "Про затвердження Положення про  порядок проведення конкурсу та призначення директора закладу загальної середньої освіти "

Дата: 13.07.2021 16:37

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про затвердження Положення про  порядок

проведення конкурсу та призначення

директора закладу загальної середньої освіти

Згідно вимог Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», з метою забезпечення прозорості процедури призначення керівників закладів загальної середньої освіти, керуючись   ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,  Подільська міська рада Подільського району Одеської області

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про  порядок проведення конкурсу та призначення директора закладу загальної середньої освіти  (додається).

2. Подільському міському голові Іванову А.І. затвердити персональний склад конкурсної комісії  по проведенню конкурсу на призначення директора закладу загальної середньої освіти .

3. Управлінню освіти Подільської міської ради Подільського району Одеської області – уповноваженому органу управління організувати підготовку та проведення конкурсу.

4. Вважати таким, що втратив чинність п.2 рішення Подільської міської ради від 06.11.2018р. №583-VІІ «Про внесення змін до положення про Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Подільської міської ради» щодо затвердження порядку проведення конкурсу на призначення директора закладу загальної середньої освіти (школи, гімназії, ліцею, навчально – виховного комплексу) м.Подільська.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти (Тепла М.).

Підг. Добрянська Н.В.

Р/р Музичук О.В.