Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я "Про скликання позачергової десятої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області першого скликання

Дата: 13.07.2021 11:21

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про скликання позачергової десятої сесії

Подільської міської ради  Подільського

району Одеської області першого скликання

1. На підставі ст. 46, керуючись ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати позачергову десяту сесію Подільської міської ради Подільського району Одеської області першого скликання 14 липня 2021 року, о 10 годині, у актовій залі Подільської міської ради, що знаходиться по проспекту Шевченка, 10.

2. Рекомендувати  для  розгляду на позачерговій десятій сесії Подільської міської ради  Подільського району Одеської області І скликання питання:

2.1. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради «Про бюджет Подільської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідач: Музичук О.В. – перший заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління міської ради.

3. Секретарю Подільської міської ради Скрипнік Т.М. забезпечити доведення розпорядження про скликання сесії до відома депутатів, населення.

Подільський міський голова                                                                       А.П. ІВАНОВ

13.07.2021 р.

№ 203.р/