І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу управління спорту та молодіжної політики  Подільської міської ради Подільського району Одеської області   у  виконанні програми розвитку  фізичної культури  та спорту в  місті Подільську   з 05.07.2021р. по 11.07.2021

Дата: 12.07.2021 16:53

І Н Ф О Р М А Ц І Я

місті Подільську   з 05.07.2021р. по 11.07.2021р.

ВІДДІЛ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

1.          З метою пропаганди здорового способу життя, презентації форм організації активного дозвілля, налагодження дружніх відносин між дітьми та юнаками громади, з 8 по 11 липня 2021 року відділом молодіжної політики був організований та проведений спортивний тренінг – табір «Молодь обирає здоров’я» на території Липецького старостинського округу Подільської міської територіальної громади. В заході задіяно близько 70 чоловік.

ВІДДІЛ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Центр «Спорт для всіх»

1.  07- 09  липня  2021 року відбулись товариські зустрічі з шахів та шашок «Спорт для всіх у парках і скверах» в парку ім.Т.Г.Шевченка серед аматорів, в яких  прийняло участь 15 чоловік.

2.  8 липня 2021 року на базі спортивного тренінг-табору "Молодь обирає здоров”я " в       с. Липецьке  працівники центру "Спорт для всіх" провели фізкультурно-оздоровчий захід "Олімпійське літо". 55 дітей були задіяні у різних спортивних локаціях.

Старші зіграли в  волейбол та міні-футбол, а молодші грали у бадмінтон, кидали м”яч  на влучність, стрибали у класики.

3.  10 липня 2021 року по вул. Залізничників був проведений фізкультурно-оздоровчий захід «Клуб вихідного дня». Було задіяно 25 дітей. Проведені турніри  з волейболу, дартсу та спортивні естафети.

4.  11 липня 2021 року в спортивному залі по вул. Бочковича, 1 відбувся  міні-турнір з настільного тенісу серед аматорів цієї гри. В турнірі змагалися  11 учасників.

КДЮСШ «Локомотив»

1. 03.07.2021 р. в місті Львів відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. і молодше. Результати змагань :

• Якубовський Максим (десятиборство – 3950 очк.)  – 11 місце
  • Зоріна Юлія (стрибки у довжину – 5.12 м)               – 10 місце

(потрійний стрибок – 11,6 м)                – 10 місце

Тренери-викладачі : Білолипецьких Л.О.,  Білолипецьких М.Д.

2. 05 -07.07.2021 року в Буковелі відбувся «Кубок Буковеля 2021» з футболу серед юнаків 2009р.н. Команда КДЮСШ «Локомотив» зіграла 11 матчів та зайняла 7 місце серед 13 команд.

Тренер-викладач: Бугай О.А.

3. 08.07.2021 року в м.Подільськ пройшла Першість Подільської територіальної громади з футболу серед аматорських команд дорослих та юнаків. В ІV турі брали участь команди КДЮСШ «Локомотив» та ФК «ДЮСШ Куяльник». В запеклій та динамічній грі рахунок склав 4:1 на користь команди КДЮСШ «Локомотив».

Тренер-викладач: Ясінський В.М.

10.07.2021 року в с.Любомирка відбувся відкритий Турнір з пляжного волейболу (mix) серед юнаків, юніорів та молоді. Вихованці КДЮСШ «Локомотив» вибороли наступні місця:

-Гончарук Діана, Варнавецький Олександр       - 1 місце

Бакулевська Ганна, Кобилянський Ігор              - 2 місце

Тренер-викладач : Степанов С.М.

Федерація футболу

1. 07 липня розпочався 4 тур відкритої першості Подільської територіальної громади з футболу серед аматорських команд. В цей день зустрілись команди ФК "Локомотив ТЧ-2" з ФК "Імперія Холоду".

В результаті зустрічі гра закінчилась з рахунком 4:1 на користь ФК "Імперія Холоду".

2. 4:1 з таким рахунком 8 липня 2021 закінчилась гра між командами КДЮСШ "Локомотив" та ФК "ДЮСШ Куяльник" у відкритій першості Подільської територіальної громади з футболу серед аматорських команд на користь команди КДЮСШ "Локомотив".

Т.В.О. начальника управління спорту та молодіжної

політики Подільської міської ради

Подільського району Одеської області                                                                     В.П.Самборський