Запрошуємо роботодавців до співпраці

Дата: 07.07.2021 15:39

Запрошуємо роботодавців до співпраці

Фото без опису

Якщо безробітний не має достатніх професійних навиків або досвіду, служба зайнятості організовує його стажування безпосередньо на робочому місці.      З усіх видів професійного навчання на сьогодні надається перевага підвищенню кваліфікації безробітних шляхом стажування.

Для роботодавця – це найкращий спосіб задовольнити потребу в робочій силі кваліфікованими кадрами, а для безробітного – можливість відновлення своїх трудових навичок та вдосконалення своїх професійних якостей. Завдяки стажуванню відбувається адаптування претендента на робоче місце, попереднє його ознайомлення з обладнанням, колективом, що сприяє ефективному працевлаштуванню.

Тісна взаємодія та чітка організація роботи між службою зайнятості та роботодавцем є важливою умовою поліпшення ситуації на ринку праці.

За додатковою інформацією звертатись за адресою:

м. Подільськ, вул. Соборна, буд. 239 (каб. 2,3)

Телефон для довідок: (04862) 2 3026