Дата: 23.06.2021 09:05

Фото без описуРобочі зустрічі з керівництвом територіальних громад – м. Подільська та Подільського району

Начальник  Подільської державної податкової інспекції  Головного управління ДПС в Одеській області відповідно до виконання пп.2.3 п.2 Протоколу засідання Колегії Державної податкової служби України від 21.05.2021 №1-к, п.5 Протоколу наради в Головному управлінні ДПС в Одеській області від 08.06.2021№ 17 та пп.12.1 п.12 наказу Головного управління ДПС  в Одеській області від 04.06.2021 № 499 « Про організацію виконання рішень та доручень, наданих на Колегії ДПС за підсумками роботи за 2020 рік та І квартал 2021 року» 17.06.2021 року  провела робочі зустрічі з головою Подільської міської громади Анатолієм Павловичем Івановим та головою Куяльницької сільської громади  Сергієм   Миколайовичем Паламарчуком  щодо подальшого механізму  ефективної взаємодії податкових органів з територіальними громадами.

Голови громад   були ознайомлені зі  змістом  розпорядження Головного управління ДПС в Одеській області від 11.06.2021 № 22-р « Про закріплення відповідальних осіб щодо налагодження координації роботи з територіальними громадами». Було надано листи з  інформацією про відповідальну особу з налагодження ефективної координації роботи та проведення належної роз’яснювальної роботи з територіальними громадами (згідно з вищезазначеним   розпорядженням), а саме: начальник Подільської державної податкової інспекції  Головного управління ДПС, Грабазей Наталія Вячеславівна.

До того ж, протягом зустрічей  була обговорена низка питань, що є актуальною у спільній діяльності податкової інспекції та громад в  напрямку проведення медіа-заходів, заходів з громадськістю та бізнес-спільнотою,   висвітлення пріоритетних питань діяльності ДПС (зокрема, новацій застосування РРО  та/або ПРРО, реалізації громадян права на податкову знижку тощо) із залученням місцевого телеканалу КП Телекомпанія «КЕТ».

Крім того, головам громад було надано для ознайомлення презентаційні матеріали Пілотного проекту щодо взаємодії територіальних громад з податковими органами на базі окремих територіальних громад Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської та Дніпропетровської областей, з метою подальшого врахування в роботі.

Начальник  Подільської державної

податкової  інспекції Головного

управління ДПС в Одеській області                                        Наталія ГРАБАЗЕЙ

Наталія Грабазей  IP 2190