Профілактичний рейд 16.06

Дата: 16.06.2021 13:20

Профілактичний рейд

Профілактичні бесіди з громадянами – один з найкращих заходів аби зменшити виникнення пожеж в житловому секторі та в екосистемах.

16 червня інспектори Подільського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області провели профілактичний рейд з мешканцями та гостями м. Подільська. Рятувальники нагадали громадянам основні причини виникнення пожеж та пояснили як правильно діяти, якщо вони опинилися свідками її. ДСНСівці наголосили на тому, що збільшились штрафи за порушення вимог законодавства у сфері пожежної безпеки та за спалення сухої рослинності без дотримання вимог встановлених центральними органами виконавчої влади. Також всім громадянам рятувальники надавали листівки на протипожежну тематику та закликали громадян не провокувати пожежі в екосистемах.