До уваги осіб з інвалідністю!

Дата: 16.06.2021 09:01

До уваги осіб з інвалідністю!

З 1 червня набрав чинності оновлений Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року № 321.

Також повідомляємо, що 9 червня 2021 розпочала роботу телефонна «гаряча лінія» Фонду соціального захисту інвалідів.

Метою створення «гарячої лінії» є надання довідково-консультативної допомоги громадянам, які звертаються в телефонному режимі з питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації.

«Гаряча лінія» працює щоденно з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00 за номером телефону: +38 (096) 502-502-6.

Під час звернення заявнику слід повідомити таку інформацію:

1. Прізвище, ім’я та по батькові (якщо є уповноваженою особою (представником) – відповідні дані особи, в інтересах якої діє);

2. Суть порушеного питання, пропозиції, заяви (скарги);

3. Поштову адресу та (або) адресу електронної пошти, на яку має бути надіслана відповідь на звернення, контактний номер телефону.

Фонд соціального захисту інвалідів налагоджує ефективну комунікацію з громадянами для оперативного вирішення проблемних питань людей з інвалідністю щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, впровадження реабілітаційних програм, підвищення їх якості.

Додаток: на 1 аркуші

Директор Департаменту                                                                    А.А.Перепелиця