Проєкт рішення міської ради "Про надання дозволу на передачу житлового багатоквартирного будинку по вул. Армійська, 377, м. Подільськ, Одеської області з балансу Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Поді

Дата: 14.06.2021 15:40

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про надання дозволу на передачу житлового багатоквартирного будинку по вул. Армійська, 377, м. Подільськ, Одеської області з балансу  Департаменту

житлово-комунального господарства,

Розглянувши заяву і протокол загальних зборів співвласників багатоквартирного житлового будинку по вул. Армійська, 377, м. Подільськ, Одеської області, відповідно до п.2 ст.10, Закону України від 14.05.2015р №417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст..8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», керуючись п.п.30 ст..26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні» Подільська міська рада Подільського району Одеської області

В И Р І Ш И Л А:

1.  Надати дозвіл на передачу житлового багатоквартирного  будинку по вул. Армійська, 377, м. Подільськ, Одеської області, з балансу Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області на баланс співвласників.

1.  Виконавчому комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області, в установленому законодавством порядку, провести передачу приватизованих квартир житлового будинку за адресою: вул. Армійська, 377,              м. Подільськ, Одеської області.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову постійної комісії по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин (Кашульський В.П.).

Проект рішення підготував:

Чернега О.І., тел.4-01-62

р/р

Корчовий А.В.                                          Чернега О.І                                                                                                                       КашульськийВ.П.                                                                                                                                         Білик Н.Є.