Проєкт рішення міської ради "Про перейменування вулиць, провулків села Липецького"

Дата: 10.06.2021 09:32

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про перейменування вулиць,

провулків села Липецького

З метою приведення назв вулиць, провулків до вимог чинного законодавства, відповідно до ст. 140, 146 Конституції України, пункту 6 статті 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», з урахуванням рішення Липецької сільської ради Котовського району Одеської області від 14.09.2015 №499-VI «О переименовании насельонного пункта Куйбышевское и улиц села Липецкое», керуючись ст.25  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛА:

1. Перейменувати та привести назви вулиць, провулків села Липецького Подільського району Одеської області у відповідність до українського правопису, згідно  додатку.

2. Повернення історичних назв, приведення назв у відповідність до українського правопису та перейменування вищезазначених вулиць, провулків провести без зміни поштових номерів житлових будинків, установ та споруд.

3. Дане рішення вступає в силу з моменту його публікації в засобах масової інформації та  на офіційному сайті міської ради.

4. Виконавчому комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області провести  роботу щодо внесення змін та включення нових назв вулиць, провулків, села Липецького до Словників державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності та правопорядку Драгомарецький В.Л.

Вик.Селіфанова І.П.

до рішення Подільської міської ради