Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Бюджетні дотації.

Дата: 09.06.2021 15:48
Кількість переглядів: 317

 

До уваги фізичних осіб та суб’єктів господарювання громади! Бюджетні дотації.

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» (далі-Порядок) визначено напрями державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції на 2021 рік.

Порядком передбачено фінансування сільгосптоваровиробникам (юридичним особам та фізичним особам підприємцям), що утримують сільськогосподарських тварин:

- п. 8 на часткове відшкодування вартості племінних тварин, бджіл, сперми та ембріонів здійснюється на безповоротній основі суб'єктам господарювання за закуплені ними телиці, нетелі, корови молочного, молочно-м'ясного та м'ясного напряму продуктивності, свинки та кнурці, вівцематки, барани, ярки, козематки, цапи, кізочки, цапки, бджолині пакети, бджолині матки, сперму бугаїв і кнурів та ембріони великої рогатої худоби в період з 1 жовтня попереднього року до 30 вересня поточного року в розмірі до 80 відсотків вартості (без податку на додану вартість);

- п. 12 на дотацію за утримання кіз та овець суб'єктам господарювання, які є власниками кіз та овець, за кожну наявну на 01 січня 2021 року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку кізочку, козематку, ярку, вівцематку в розмірі 1000 гривень за одну голову;

- п. 13 на дотацію за приріст корів що надається на безповоротній основі суб'єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, за кожну наявну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо на 1 липня поточного року порівняно з наявним поголів'ям корів станом на 1 січня поточного року, в розмірі 30 000 гривень за одну голову.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 384 затверджено «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки розвитку фермерських господарств» (далі - Порядок).

 Пунктом 10 Порядку передбачена спеціальна бюджетна дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності на безповоротній основі фермерським господарствам, у власності яких перебуває від п'яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства,

за кожну наявну на 1 липня поточного року корову в розмірі 5 000 гривень, але не більше 250 000 гривень.

Пакети документів на отримання дотацій за пунктами 10, 12 та 13 у зазначені Порядками терміни надавати до Департаменту за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, буд. 83, каб.1422.

Телефон для довідок (048)-728-34-61.

 

 

Управління економічного розвитку

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОДАТОК

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора