Екскурсія в пожежній частині

Дата: 09.06.2021 11:30

Екскурсія в пожежній частині

Цього тижня на екскурсію до 25 державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області завітали дітлахи з пришкільних таборів, а саме ЗОШ І-ІІ ступенів №8 та Куяльницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Рятувальники познайомили дітей із пожежними автомобілями, які виїжджають на ліквідацію пожежі та інших НС. Також школярі мали змогу посидіти в кабіні пожежної машини та увімкнути сирену, та найсміливіші приміряли бойовий одяг. Дітям розповіли проспецтехніку, яка використовується під час гасіння пожежі та дітлахи могли відчути себе справжніми рятувальниками.

Дітиотримализадоволеннявідекскурсії та дізналисябагатоцікавого та корисногодля себе. Можливо, після таких заходів в когось з дітей з’явиться нова мрія - освоїти професію рятувальника та допомагати людям.