Проєкт рішення виконавчого комітету "Про демонтаж зовнішньої  реклами на території міста Подільськ"

Дата: 27.05.2021 17:00

Проект рішення 1

ПОДІЛЬСЬКА міська рада

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про демонтаж зовнішньої

реклами на території міста Подільськ

Керуючись законами України  "Про рекламу" та п.п.13 п «а» ст.30 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», відповідно до Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067, та рішення виконавчого комітету Котовської міської ради № 62 від 31.03.2016 року  «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами в м. Котовськ у новій редакції» та рішення виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області №113 від 22.04.2021р, виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області вирішив:

В И Р І Ш И В:

1.  Доручити Комунальній організації «Благоустрій»  Подільської міської ради Подільського району Одеської області провести демонтаж спеціальної двосторонньої конструкції зовнішньої реклами  розміщеної на розділовій смузі, біля автовокзалу по просп. Перемоги м. Подільськ Одеської області, в 20 денний термін з моменту прийняття цього рішення, відповідно до п.11 рішення виконавчого комітету Котовської міської ради № 62 від 31.03.2016 року  «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Котовськ у новій редакції», шляхом залучення відповідних господарюючих суб’єктів.

2.  Комунальній організації «Компанія Горсвет» Подільської міської ради Подільського району Одеської області на вимогу Комунальній організації «Благоустрій» Подільської міської ради Подільського району Одеської області провести відключення рекламного засобу від електричних мереж.

3.  Комунальній організації  «Благоустрій» Подільської міської ради Подільського району Одеської області забезпечити зберігання демонтованої спеціальної двосторонньої конструкції зовнішньої реклами з оформленням договору зберігання.

4.  З метою забезпечення громадського порядку під час виконання робіт з демонтажу спеціальної двосторонньої конструкції зовнішнього рекламного засобу, залучити представників Подільського РУП ГУНП України в Одеській області.

5. Витрати, пов’язані з демонтажем засобів  двосторонньої конструкції зовнішньої реклами, покласти на ФО-П Янчевського Ігоря Олеговича, який мешкає за адресою: вул. ***, кв.22, м. *** , **** обл. (інд. ном.***).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Корчового А.В.

Подільський міський голова                                                                А.П. Іванов

Проект рішення підготував:

Табан Т. І.  тел.. 2-25-17