Запрошуємо на навчання у Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Дата: 08.06.2021 14:43

Фото без опису

Запрошуємо отримати професію - "Контролер-касир".

Термін навчання - 4,5 місяці.

Початок навчання - 16.06.2021 року

Важко уявити хоча б одне підприємство сфери послуг або торгівлі без такого працівника, як касир.

Професія контролер-касир буде актуальною, доки в суспільстві будуть готівкові розрахунки за товари, роботи та послуги.

Сьогодні касові операції потерпають тотальних змін і цього ж вимагають від касирів.

Дарма цю професію пов’язують з роботою в супермаркеті, це лише одна із можливостей працевлаштуватись. А ще є спеціалізовані та вузькоспеціалізовані магазини, салони краси, фітнес-центри, ресторани, бари та кафе, автосалони та безліч підприємств, які потребують кваліфікованих спеціалістів в області касових операцій.

Для іногородніх є чудовий гуртожиток з найкращими умовами проживання.

По закінченні навчання Ви отримаєте документ державного зразка.

Зацікавила інформація?

За деталями звертайтеся до фахівців Подільського міськрайонного центру зайнятості за адресою:

м. Подільськ, вул. Соборна, 239, каб.№№2,3,4

тел. 2-30-26.