Рятувальників запросили до літнього табору

Дата: 07.06.2021 13:06

Рятувальників запросили до літнього табору

07 червня співробітники Подільського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області завітали до літнього табору в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 м.Подільська. Під час даної зустрічі інспектор нагадала основні номери служб екстреної допомоги, нагадала як правильно діяти при виникненні пожежі та яких правил дотримуватися в побуті аби не виникло надзвичайної ситуації. Для менших класів були запропоновані цікаві загадки на протипожежну тематику та всі охочі мали змогу зіграти в гру «Рятувальники на чергуванні» та уявити себе справжніми вогнеборцями. На останок співробітниця ДСНС запропонувала діткам створити малюнки на асфальті за допомогою крейди на тему: «Що для тебе Служба порятунку?». Дітей дуже захопило малювання та вони отримали масу яскравих вражень від даної зустрічі.