Круглий стіл на тему: «Актуальні питання захисту прав дітей та молоді в Подільській міській територіальній громаді

Дата: 07.06.2021 10:06

Безпека дітей – найважливіше завдання для держави

Забезпечення безпечної життєдіяльності для дітей та молоді є одним з пріоритетних завдань для нашої держави, і Подільська міська громада не є винятком.

Так, наприкінці минулого тижня було проведено круглий стіл під головуванням заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради на тему: «Актуальні питання захисту прав дітей та молоді в Подільській міській територіальній громаді, у якому взяв участь також співробітник Подільського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області. Представник Служби порятунку наголосив на основних профілактичних заходах, які проводять ДСНСівці, щодо збереження життя та здоров’я дітей у літній період. На останок всі присутні обговорили інформацію та пропозиції для спільного плану дій протягом 2021 року.