Акція на тему протидії домашньому насильству

Дата: 04.06.2021 11:27

4 червня у міському парку «Слави» відбулася акція на тему протидії домашньому насильству. Акція була проведена департаментом соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я спільно із відділом молодіжної політики, представниками безоплатної правової допомоги та поліцейськими. Також у акції прийняла участь заступник міського голови Людмила Задорожна.

Організатори заходу інформували громадян та роздавали інформаційні листівки, у яких можна ознайомитися із методами захисту від домашнього насильства та контактами, якими можна скористатися у випадку складних життєвих ситуацій.

Бережіть себе та своїх рідних! Якщо ви стали жертвою або свідком домашнього насильства – не нехтуйте правами людини та звертайтеся до відповідних структур!