Профілактичні бесіди з громадянами

Дата: 04.06.2021 10:02

Профілактичні бесіди з громадянами

Рятувальники на постійній основі проводять профілактичні бесіди з громадянами, щодо попередження виникнення пожеж як в екосистемах, так і в житловому секторі..

3 червня інспектори Подільського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області провели профілактичний рейд з мешканцями та гостями м. Подільська. Рятувальники нагадали громадянам основні причини виникнення пожеж та пояснили як правильно діяти, якщо вони опинилися свідками її. ДСНСівці наголосили на тому, що збільшились штрафи за порушення вимог законодавства у сфері пожежної безпеки та за спалення сухої рослинності без дотримання вимог встановлених центральними органами виконавчої влади. Також всім громадянам рятувальники надавали листівки на протипожежну тематику та закликали громадян не провокувати пожежі в екосистемах.