Онлайн зустріч з президентом

Дата: 03.06.2021 16:09

Фото без описуСьогодні, 3 червня, відбулось засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України в якому взяли участь (онлайн) представники територіальних громад, районних та державних адміністрацій. Від Подільської міської ради був делегований заступник Подільського міського голови Ярослав Захаров.

Зі вступним словом виступив Президент України Володимир Зеленський, керівник та заступник офісу Президента, міністр розвитку громад та територій України.

Під час засідання було обрано голову Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України та його заступників, затверджений склад лічильної комісії, секретаріату та ін.

Члени засідання обговорювали питання про підготовку до опалювального сезону, забезпечення енергоефективності, реформування системи архітектурно-будівельного контролю та передачу професійно-технічних училищ у комунальну власність.

Наприкінці зустрічі були розставлені пріоритети та напрямки у подальшій роботі.