У світ професій – разом зі службою зайнятості

Дата: 03.06.2021 15:54

З нагоди проведення Міжнародного дня захисту дітей Подільський міськрайонний центр зайнятості провів низку профорієнтаційних заходів за темою: «У світ професій – разом зі службою зайнятості». Розважаючи ігри, конкурси малюнків «Моя майбутня професія», професіографічна екскурсія до Подільського хлібозаводу - все це було проведено фахівцями Подільськго МРЦЗ з дітьми міста та району. День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб всі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою. Діти отримали солодощі,  канцелярське приладдя. У свою чергу діти порадували своїми успіхами.  Пам’ятаймо, що від кожного з нас залежить доля дітей сьогодні, а від дітей – наше з вами майбутнє!