Літні пришкільні табори у Подільську

Дата: 03.06.2021 14:34

Фото без опису2 червня заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна разом з начальником Управління освіти Наталією Добрянською та іншими працівниками освіти міста відвідали пришкільні табори на предмет готовності та своєчасного запуску у роботу.

Так, з 1-го червня у всіх школах Подільська розпочали свою роботу пришкільні оздоровчі табори денного перебування, які будуть функціонувати до 18 червня.

Під час роботи пришкільних таборів дітки будуть мати можливість не лише цікаво, а й з користю провести час, поєднавши навчально-пізнавальну діяльність та регулярне заняття фізкультурою.

Педагоги-вихователі розробили креативні та розвиваючі плани роботи, які охоплюють: квести, змагання, конкурси, навчальні екскурсії та подорожі в «країну пригод.».

Відвідування таборів повністю безкоштовне!