Заняття в Подільському міському соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

Дата: 03.06.2021 14:16

Заняття з питань пожежної безпеки в Подільському міському соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

Днями співробітники Подільського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській завітали до Подільського міського соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування задля того аби для вихованців та співробітників даного закладу провести заняття з питань пожежної безпеки. ДСНСівці пояснили як правильно користуватися електроприладами, а також нагадали основні причини виникнення пожеж та що робити, щоб уникнути цього лиха. Не забули нагадати рятувальники основний алгоритм дій при виникненні тієї чи іншої НС. Також ДСНСівці розповіли, що собою являє вогнегасник та як правильно його використовувати якщо ж виникає загорання.

На при кінці бесіди співробітники Служби порятунку закликали всіх неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті, адже саме це є гарантією Вашої безпеки.