Список інформації, якою володіє відділ надзвичайних ситуацій, охорони праці та оборонно-мобілізаційної роботи

Дата: 03.06.2021 10:21

1. Про ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Подільської міської територіальної громади.

2.Склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області

3 Протоколи рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області

4. Плани реагування на надзвичайні ситуації в мирний час та в особливий період.

5. Плани евакуації населення Подільської міської територіальної громади в умовах мирного часу та в особливий період.

6. Місця розміщення та технічні характеристики захисних споруд цивільного захисту.

7. Про систему оповіщення та інформування населення в разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій.

8. Про систему навчання з питань цивільного захисту посадових осіб органів управління та підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях.

9. Про технічну інвентаризацію захисних споруд цивільного захисту.

10. Перелік потенційно-небезпечних об’єктів на території громади.