Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про відділ надзвичайних ситуацій, охорони праці та оборонно-мобілізаційної роботи Подільської міської ради 

Дата: 03.06.2021 10:16
Кількість переглядів: 481

Про відділ надзвичайних ситуацій, охорони праці та оборонно-мобілізаційної роботи Подільської міської ради 

Відділ знаходиться за адресою:

м. Подільськ, пр-кт Шевченка, 2 кабінет № 10а

Прийомний день – середа з 08.00-12.00

 

Начальник відділу надзвичайних ситуацій, охорони праці та оборонно-мобілізаційної роботи Подільської міської ради Подільського району Одеської області - Дзвоненко Ю.О.

Контактний телефон 048-622-15-18

 

Відділ надзвичайних ситуацій, охорони праці та оборонно-мобілізаційної роботи являється структурним підрозділом виконавчого комітету Подільської міської ради. Відділ створений в 2006 році на базі штабу цивільної оборони і виконує такі завдання:

1)Розроблення та забезпечення реалізації програм та планів у сфері цивільного захисту на території міста, зокрема спрямованих на захист населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, забезпечення техногенної та пожежної безпеки.

Цивільний захист - це функція держави, спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період.

2) Забезпечення оповіщення та інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій.

3) Розроблення планів заходів щодо евакуації населення , майна у безпечні райони в умовах надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період

4) Планування та організація здійснення протиепідемічних заходів та запобігання надзвичайних ситуацій в навколишньому природному середовищі.

5) Методологічне забезпечення роботи міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

6) Планування та забезпечення навчання з питань цивільного захисту посадових осіб місцевих органів влади та суб’єктів господарювання комунальної власності, підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях.

7) Організація обліку фонду захисних споруд цивільного захисту , здійснення контролю за їх утриманням та станом.

8) Організація проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.

9) Планування та здійснення заходів радіаційного, хімічного, біологічного, медичного захисту населення та інженерного захисту територій від наслідків надзвичайних ситуацій.

10) Здійснення інших повноважень у сфері цивільного захисту, передбачених Кодексом цивільного захисту та іншими законодавчими актами.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора