Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проєкт рішення міської ради "Про внесення змін до рішення Подільської міської ради від 10.02.2021 року № 47-I «Про затвердження цільової програми соціальної підтримки населення Подільської міської територіальної громади на 2021-2023 роки»

Дата: 02.06.2021 16:33
Кількість переглядів: 347

Проект

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення змін до рішення Подільської міської ради

від 10.02.2021 року № 47-I «Про затвердження

цільової програми соціальної підтримки населення

Подільської міської територіальної громади

на 2021-2023 роки»

Відповідно до Законів України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», «Про соціальні послуги», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», керуючись п.п.22 п.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛИ:

1. Внести зміни до п.1 рішення Подільської міської ради від 10.02.2021 року № 47-I «Про затвердження цільової програми соціальної підтримки населення Подільської міської територіальної громади на 2021-2023 роки» (далі – Програма), виклавши додаток 3 в новій редакції (в розробці).

2. Фінансовому управлінню Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Музичук О.В.) здійснювати фінансування заходів, визначених Програмою, відповідно до цього рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти (Тепла М.І.) та постійну комісію з питань бюджету (Волошина Г.І.).

Вик. Перепелиця А.А.

3-05-55

р/р Тепла М.І.

       Волошина Г.І.

       Музичук О.В.

       Задорожна Л.І.

       Перепелиця А.А.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора