Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проєкт рішення міської ради "Про затвердження Комплексної програми із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми 2021 - 2023 роки"

Дата: 02.06.2021 16:32
Кількість переглядів: 270

Проект

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження Комплексної програми із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми 2021 - 2023 роки

Відповідно до Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», «Про протидію торгівлі людьми», Сімейного кодексу України та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», з метою створення дієвого механізму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству та ознакою статі; сприяння забезпеченню рівності прав та можливостей жінок і чоловіків та впровадження європейських стандартів рівності, запобігання торгівлі людьми, підвищення ефективності виявлення осіб, які вчиняють такі злочини або сприяють їх вчиненню, а також захист прав осіб, постраждалих від торгівлі людьми, особливо дітей, та надання їм допомоги, керуючись п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Подільська міська рада Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛА:

       1. Затвердити комплексну Програму із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми 2021 - 2023 роки (далі - Програма), додається.

       2. Затвердити заходи щодо реалізації Програми із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на період 2021 - 2023 роки.

       3. Фінансовому управлінню Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Музичук О.В.) при формуванні міського бюджету наперіод2021 - 2023 рокипередбачити видатки на фінансування заходів Програми.

      4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти (Тепла М.О.), та постійну комісію з питань бюджету (Волошина Г.І.).

Вик. Перепелиця А.А.

3-05-55

   р/р             Музичук О.В.

                 Задорожна Л.І.

                 Мазур М.В.

                 Перепелиця А.А.

                 Тепла М.О.

                 Волошина Г.І.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора