Фестиваль сім'ї у м.Одесса

Дата: 02.06.2021 15:10

Возможно, это изображение (один или несколько человек)5 червня 2021 року у місті Одеса планується проведення фестивалю сім'ї, приуроченого до Міжнародного дня захисту дітей.

Захід організовується за підтримки дупетатської групи спільно з громадськими та молодіжними організаціями Одещини.

Основна частина програми проводитиметься з 14:00 до 17:00 години в Літньому театрі та частині Міського саду. Під час проведення заходу працюватимуть різні локації з розвагами для дітей та родин. Проводитимуться ігри та майстер-класи, виступи дитячих колективів.

В місці проведення заходу буде забезпечено сцену, звук та відео екран. Організатори зобовязуються додержуватися усіх правил громадського порядку, норм безпеки та правил карантинних обмежень.