Конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору туризму управління культури та туризму

Дата: 02.06.2021 10:43

Конкурсна комісія на заміщення вакантних посад

посадових осіб органів місцевого самоврядування

Подільської міської територіальної громади

(проспект Шевченко 2, 2-49-12)

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору туризму управління культури та туризму Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

Кваліфікаційні вимоги:

- громадянство України;

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефонами: 2-49-12.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії заяву, до якої додаються:

-        особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографія;

-        копія документів про освіту;

-        копія трудової книжки;

-        декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;

-        дві фотокартки розміром 4х6 см;

-        копія документа, який посвідчує особу (паспорт громадянина України);

-        медична довідка про стан здоров'я;

-        копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

-   письмова згода на проведення спеціальної перевірки.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня розміщення оголошення за адресою: пр. Шевченко, 2.

Голова комісії                                                             А.В. КОРЧОВИЙ

Підготував: Шалашний О.В.

2-49-12

Голова конкурсної комісії                                                         А.В.Корчовий